Change Language

"Praesidiad" yra tam tikrų įmonių grupė, įskaitant "Hesco", "Betafence" ir "Guardiar".

"Praesidiad" pretendentų duomenų apsaugos politika

Paskutinis atnaujinimas: 2018 m. gegužės mėn. 25 d.

Ši duomenų apsaugos politika (toliau - "Pretendentų duomenų apsaugos politika") reglamentuoja jūsų asmeninių duomenų tvarkymą pagal "Praesidiad Group Limited" (toliau - "Praesidiad") ir jos filialus (įskaitant "Hesco", "Betafence" ir "Guardiar"), kaip dalį jūsų paraiškų dėl darbo "Praesidiad" ar bet kuriame iš jo filialų arba naudojantis "Praesidiad" tinklalapiu ar bet kuriuo kitu "Presidiad" filialo (toliau - "Tinklalapiai") tinklalapiu ar kitomis priemonėmis, taip pat bendravimo su mumis, įskaitant elektroninį paštą, telefono, fakso ir socialinės žiniasklaidos kanalus (pvz., LinkedIn), susijusius su bet kokiais darbo pasiūlymais.

Ši Pretendentų duomenų apsaugos politika yra susijusi su konkrečių pretendentų, kurie kreipiasi dėl darbo "Praesidiad“ ar jo filialuose, asmens duomenų tvarkymu. Dėl mūsų bendrosios politikos, susijusios su mūsų tinklalapių naudojimu ir mūsų bendravimu su jumis bet kokiu kitu, o ne darbo prašymu, prašome perskaityti mūsų Bendrąją duomenų apsaugos politiką.

Antra pastaba. Jei norite gauti informacijos, kaip apdorojame asmeninius duomenis slapukais, socialiniais įskiepiais ir kitomis stebėjimo technologijomis, prašome perskaityti mūsų Slapukų politiką.

Nuosavybės teisė Copyright © Praesidiad 2018.


Parsisiųsti (Lietuvių kalba)