Change Language

Praesidad ir kopēja biznesa kompāniju grupa, kurā ietilpst Hesco, Betafence un Guardiar.

Praesidia vispārējā datu aizsardzības politika

Pēdējais atjauninājums 2018. gada 25. Maijā

Šī vispārējā datu aizsardzības politika (turpmāk teksā – “Datu aizsardzības politika”) regulē Jūsu personisko datu apstrādi, ko veic uzņēmums Praesidia Group Limited (turpmāk tekstā – “Praesidia”) un tā filiāles (tostarp Hesco, Betafence un Guardiar), kā daļu no Jūsu saziņas ar mums pa e-pastu, tālruni, faksu un sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem (turpmāk tekstā – “Sociālo mēdiju kanāli”, piemēram Facebook, Linkedin, Twiter, Pinterest un Google+) un attiecībā uz visiem darba piedāvājumiem.

1. Piezīme. Šī datu aizsardzības politika neattiecas uz tādu personas datu apstrādi, kas ietver jebkādus personu pieteikumus darbam Praesidiad vai tā filiālēs, izmantojot tīmekļa vietnes vai jebkurus citus līdzekļus. Ja vēlaties saņemt informāciju par to, kā mēs apstrādājam pretendentu personas datus, lūdzu skaties mūsu pretendentu datu aizsardzības politiku.

2. Piezīme. Ja vēlaties saņemt informāciju par to, kā mēs apstrādājam personas datus, izmantojot sīkfailus, sociālo tīklu spraudņus un cita veida izsekošanas tehnoloģijas, lūdzu, skatieties mūsu sīkfailu politiku.


Īpašumtiesība Copyright © Praesidiad 2019.