Change Language

Praesidiad to spółka należąca do grupy, w której skład wchodzą firmy Hesco, Betafence i Guardiar.

Polityka ochrony danych kandydatów Praesidiad

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2018 r.

Niniejsza polityka ochrony danych (dalej: „Polityka ochrony danych kandydatów”) ma zastosowanie do przetwarzania Twoich danych osobowych przez Praesidiad Group Limited (dalej: „Praesidiad”) oraz jej spółki stowarzyszone (w tym Hesco, Betafence i Guardiar) w ramach Twojego ubiegania się o stanowisko w Praesidiad lub jednej z jej spółek stowarzyszonych poprzez korzystanie ze strony internetowej Praesidiad lub innej strony internetowej spółek stowarzyszonych Praesidiad („Strony internetowe”) lub za pomocą innych środków, a następnie komunikowaniu się z nami, w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, faksu i Kanałów mediów społecznościowych (np. LinkedIn) w związku z ofertami pracy.

UWAGA 1. Niniejsza Polityka ochrony danych kandydata dotyczy określonego rodzaju przetwarzania danych osobowych kandydatów ubiegających się o stanowisko w Praesidiad lub jej spółkach stowarzyszonych. Aby uzyskać informacje o naszej ogólnej polityce w odniesieniu do korzystania z naszych stron internetowych oraz komunikowaniu się z Tobą w jakimkolwiek innym charakterze niż jako kandydata, prosimy zapoznać się z naszą Ogólną polityką ochrony danych.

UWAGA 2. Jeśli chcesz uzyskać informacje, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe przy użyciu ciasteczek, wtyczek społecznościowych oraz innych rodzajów technologii śledzących, prosimy zapoznać się z naszą Polityką ciasteczek.


Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © Praesidiad 2019.