Change Language

Praesidiad on ettevõtteid ühendav grupp, kuhu kuuluvad muu hulgas Hesco, Betafence ja Guardiar.

Praesidiadi küpsiste põhimõtted

Viimati uuendatud: 25. mail 2018

Need küpsiste põhimõtted (edaspidi: „Küpsiste põhimõtted“) reguleerivad küpsiste ja sotsiaalmeedia lisandmoodulite kasutamist Praesidiad Group Limited ja tema haruettevõtete (sealhulgas Hesco, Betafence ja Guardiar) veebisaitidel („Veebisaidid“). Küpsised on väikesed tekstifailid, mis on salvestatud seadme kõvakettale ning sisaldavad teatud informatsiooni ja mõnikord ka isikuandmeid. Sotsiaalmeedia lisandmoodulid on väikesed tarkvaraosad, mille on välja töötanud ja mida pakuvad sotsiaalmeediateenuse pakkujad, ning veebilehtedele sisseehitatuna lisavad sotsiaalmeediasse integreerumist.

MÄRKUS 1. Kui soovite üldist informatsiooni selle kohta, kuidas me töötleme teie isikuandmeid muul moel kui küpsiste ja sotsiaalmeedia lisandmoodulite kaudu, sealhulgas seoses teie suhtlemisega meiega e-posti, telefoni, faksi ja sotsiaalmeedia teel ning seoses mis tahes tellimuse või ostuga, palun lugege meie üldist Andmekaitsepoliitikat.

MÄRKUS 2. See Andmekaitsepoliitika ei kohaldu Praesidiadis või tema haruettevõttes töökohale kas veebisaitide kaudu või muul viisil kandideeriva isiku mis tahes kandideerimistaotluses sisalduvate isikuandmete töötlemisele. Kui soovite informatsiooni selle kohta, kuidas me töötleme tööle kandideerijate isikuandmeid, lugege palun meie Tööle kandideerijate andmete kaitse poliitikat.


kõik õigused kaitstud Copyright © Praesidiad 2019.