Change Language

"Praesidiad" yra tam tikrų įmonių grupė, įskaitant "Hesco", "Betafence" ir "Guardiar"

Praesidiad" slapukų politika

Paskutinis atnaujinimas: 2018 m. gegužės mėn. 25 d.

Ši slapukų politika (toliau - "Slapukų politika") reglamentuoja slapukų ir socialinės žiniasklaidos įskiepių naudojimą "Praesidiad Group Limited" ir jos filialų interneto svetainėse (įskaitant "Hesco", "Betafence" ir "Guardiar") (toliau - "Tinklalapiai"). Slapukai - tai nedideli teksto failai, kurie saugomi įrenginio kietajame diske ir kuriuose yra tam tikra informacija ir kartais asmeniniai duomenys. Socialinės žiniasklaidos įskiepiai yra nedidelės programinės įrangos, kurias sukūrė ir teikia socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjai ir kurių socialinės žiniasklaidos integracija įterpiama į interneto svetaines.

Pirma pastaba. Jei norite gauti bendrą informaciją apie tai, kaip tvarkome jūsų asmeninius duomenis, išskyrus apdorojimą per slapukus ir socialinės žiniasklaidos įskiepius, įskaitant ryšius su mumis elektroniniu paštu, telefonu, faksu ir socialine žiniasklaida bei bet kokiu užsakymu ar pirkimo, prašome perskaityti mūsų Duomenų apsaugos politiką.

Antra pastaba. Ši duomenų apsaugos politika netaikoma asmens duomenų tvarkymui, kurie pateikiami bet kokiame prašyme asmeniui, kuris kreipiasi dėl darbo "Praesidiad" ar jo filialuose, naudodamasis tinklalapiais arba kitomis priemonėmis. Jei norite gauti informacijos apie tai, kaip mes apdorojame pretendentų asmens duomenis, prašome perskaityti mūsų Pretendentų duomenų apsaugos politiką.


Nuosavybės teisė Copyright © Praesidiad 2019.