Change Language

Praesidad ir kopēja biznesa kompāniju grupa, kurā ietilpst Hesco, Betafence un Guardiar.

Praesidia sīkfailu politika

Pēdējais atjauninājums: 2018. gada 25. maijs

Šī sīkfailu politika (turpmāk tekstā - "Sīkfailu politika") regulē sīkfailu un sociālo multivides spraudņu lietošanu "Praesidiad Group Limited" un tās filiāļu (tostarp Hesco, Betafence un Guardiar) tīmekļa vietnēs ("Mājas lapas"). Sīkfailu ir mazi teksta faili, kas tiek glabāti ierīces cietajā diskā un satur noteiktu informāciju un reizēm personas datus. Sociālo mediju spraudņi ir nelieli programmatūras izstrādājumi, ko izstrādājuši un nodrošina sociālie mediju pakalpojumu sniedzēji, kuri tīmekļa vietnēs iebūvēto sociālo mediju integrāciju papildina.

1.PIEZĪME, Ja vēlaties iegūt vispārīgu informāciju par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, izņemot apstrādi, izmantojot sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņus, tostarp saistībā ar jūsu saziņu ar mums pa e-pastu, telefonu, faksu un sociālo mediju un attiecībā uz jebkuru pasūtījumu vai pirkumu, lūdzu, skatiet mūsu datu aizsardzības politiku.

2. PIEZĪME. Šī datu aizsardzības politika neattiecas uz tādu personas datu apstrādi, kas ietverti jebkādā pieteikumā personai, kas iesniedz pieteikumu uz darbu Praesidiad vai tās filiālēs, izmantojot tīmekļa vietnes, vai ar jebkādiem citiem līdzekļiem. Ja vēlaties saņemt informāciju par to, kā mēs apstrādājam pretendentu personas datus, lūdzu, skatiet mūsu pretendentu datu aizsardzības politiku.


Īpašumtiesība Copyright © Praesidiad 2019.