Change Language

Praesidiad on ettevõtteid ühendav grupp, kuhu kuuluvad muu hulgas Hesco, Betafence ja Guardiar.

Praesidiadi üldine andmekaitsepoliitika

Viimati uuendatud: 25. mail 2018

See üldine andmekaitsepoliitika (edaspidi: „Andmekaitsepoliitika ”) reguleerib teie isikuandmete töötlemist Praesidiad Group Limited (edaspidi „Praesidiad") ja tema haruettevõtete (sealhulgas Hesco, Betafence ja Guardiar) poolt osana meie veebisaitide (edaspidi „Veebisaidid") külastamisest teie poolt, teie suhtlemisest meiega e-posti, telefoni, faksi ja sotsiaalmeedia (edaspidi „Sotsiaalmeediakanalid", nt Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest ja Google+) kaudu ja seoses mis tahes tellimuse, ostu või muu suhtlemisega.

MÄRKUS 1. See Andmekaitsepoliitika ei kohaldu Praesidiadis või tema haruettevõttes töökohale kas Veebisaitide kaudu või mis tahes muul viisil kandideeriva isiku mis tahes kandideerimisavalduses sisalduvate isikuandmete töötlemisele. Kui soovite informatsiooni selle kohta, kuidas me töötleme tööle kandideerijate isikuandmeid, lugege palun meie Tööle kandideerijate andmete kaitse poliitikat.

MÄRKUS 2. Kui soovite informatsiooni selle kohta, kuidas me töötleme isikuandmeid küpsiste, sotsiaalvõrgustiku lisandmoodulite ja muud tüüpi jälgimistehnoloogiate kaudu, lugege palun meie Küpsiste põhimõtteid.


kõik õigused kaitstud Copyright © Praesidiad 2018.