Change Language

„Praesidiad“ Bendroji duomenų apsaugos politika

Politique générale de protection des données de Praesidiad

Dernière mise à jour : 25 mai 2018

Ši Bendroji duomenų apsaugos politika (toliau: „Duomenų apsaugos politika“) turi įtakos jūsų asmeninių duomenų tvarkymui, kurį atlieka „Praesidiad Group Limited“ (toliau: „Praesidiad”) bei šios grupės dukterinės bendrovės (įskaitant „Hesco“, „Betafence“ ir „Guardiar“) kaip dalį jūsų apsilankymo mūsų internetinėse svetainėse (toliau: „Internetinės sistemos“), jūsų komunikaciją su mumis elektroniniu paštu, telefonu, faksu bei socialinės medijos kanalais (toliau: „Socialinės medijos kanalai“, pavyzdžiui, Facebook, Linkedln, Twitter, Pinterest ir Google+) ir palyginti su bet kokiu užsakymu, pirkimu ar kita interakcija..

Pastaba nr. 1. Ši Duomenų apsaugos politika nėra taikoma asmeninių duomenų tvarkymui, kuomet jie yra pateikti bet kokiame prašyme, kuris yra susijęs su asmens, kuris teikia prašymą dėl darbo „Praesidiad“ ar šios grupės dukterinėse bendrovėse, arba naudojantis mūsų internetinėmis svetainėmis, ar bet kokiu kitu būdu. Jeigu jūs norite daugiau informacijos apie tai, kaip mes tvarkome jūsų amseninius duomenis kaip kandidato į darbą, prašome apsilankyti mūsų skiltyje „Kandidatų duomenų apsaugos politika“ (angl. Applicants’ Data Protection Policy.)

Pastaba nr. 2. Jeigu jūs norite daugiau informacijos apie tai, kaip mes tvarkome asmeninius duomenis naudojant slapukus, socialinius įskiepius ar kitos rūšies sekimo technologijas, prašome apsilankyti mūsų skiltyje “Slapukų politika” (angl. Cookie Policy)..


Nuosavybės teisė Copyright © Praesidiad 2018.