Change Language

Praesidiad to spółka należąca do grupy, w której skład wchodzą firmy Hesco, Betafence i Guardiar.

Ogólna polityka ochrony danych osobowych Praesidiad

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2018 r.

Niniejsza ogólna polityka ochrony danych osobowych (dalej: „Polityka ochrony danych osobowych”) obowiązuje w przypadku przetwarzania Twoich danych osobowych przez Praesidiad Group Limited (dalej: „Praesidiad”) oraz jej spółki stowarzyszone (w tym Hesco, Betafence i Guardiar) w odniesieniu do Twoich wizyt na naszych stronach internetowych (dalej: „Strony internetowe”), Twojego komunikowania się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, faksu i mediów społecznościowych (dalej: „Kanały mediów społecznościowych”, np. Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest i Google+) oraz w odniesieniu do jakiegokolwiek zamówienia czy kupna, czy innego rodzaju interakcji.

UWAGA 1. Niniejsza Polityka ochrony danych osobowych nie ma zastosowania do przetwarzania danych osobowych zawartych w jakimkolwiek podaniu o pracę osoby, która ubiega się o stanowisko w Praesidiad lub jej spółkach stowarzyszonych, albo za pośrednictwem stron internetowych lub w inny sposób. Jeśli chcesz uzyskać informacje, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe kandydatów, prosimy zapoznać się z naszą Polityką ochrony danych osobowych kandydatów..

UWAGA 2. Jeśli chcesz uzyskać informacje, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe przy użyciu ciasteczek, wtyczek społecznościowych oraz innych rodzajów technologii śledzących, prosimy zapoznać się z naszą Polityką ciasteczek.


Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © Praesidiad 2018.